MG Дозаторы пенного жидкого мыла 500 мл черный Rixo Maggio S048B диспенсер настенный
Подарок- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: MG-S048B
727 ₴
Показать оптовые ценыПолучите эту позицию бесплатно при покупке «MG Дозаторы пенного жидкого мыла 500 мл черный Rixo Maggio S048B диспенсер настенный»
Дозатор мила-піни Rixo Maggio S048B. Унікальність дозатора в тому, що він оснащений вбудованою системою приготування мила-піни. Система подання здатна перетворювати мило-піну з рідкого мила і води (у процентному співвідношенні відповідно до 30/70). Це дозволяє споживачеві значною мірою економити на витратних матеріалах. Але при цьому, споживач, в якості витратного матеріалу також може використати і готове мило-піну. Дозатор рідкого мила виконаний з удароміцного пластика ABS . Велике оглядове вікно дозволяє контролювати рівень мила в дозаторі. Простий в експлуатації і обслуговуванні. Надійна система подання виключає протікання.
Товар можливо купити по безготівковому розрахунку з НДС +5% до ціни
| Колекція | Maggio |
| Об`єм | 500 мл |
| Призначення | Дозатор мила-піни |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 235х95х97 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 240х105х105 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,48 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,55 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Объем | 500 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,48 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,55 кг |
| Вид крепления | Настінне |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Назначение | Дозатор мила-піни |
| Объем (л) | 500 мл |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 235х95х97 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 240х105х105 мм |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Тип дозатора | Кнопковий, наливний |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 727 ₴








