MG Диспенсер для бумажных полотенец пластик V сложения Rixo "Maggio_S" P228S держатели серебристый серый
Подароквлевовправо
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: MG-P228S
920 ₴
Показать оптовые цены+380 (94) 441-38-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 100 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «MG Диспенсер для бумажных полотенец пластик V сложения Rixo "Maggio_S" P228S держатели серебристый серый»
Оптимально підходить для туалетних кімнат з середньою і високою прохідністю. Гігієнічний полистовий відбір, можливість заповнення у будь-який час, удароміцний пластик. Є оглядове вікно для контролю наявності рушників у вигляді краплі. Доступ до рушників обмежений, роздавальник замикається на ключ. Монтаж не вимагає спеціальних навичок.
Товар доступен по безналичному расчету с НДС +5% к цене
| Колекція | Maggio |
| Призначення | Диспенсер листових паперових рушників |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Срібний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Витратний матеріал, тип складання | Листові паперові рушники V складання |
| Розмір витратних матеріалів | 240x120x290 мм |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 310х260х130 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 315х275х145 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,78 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,97 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 16 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,78 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,97 кг |
| Вид крепления | Настінне |
| Витратний матеріал, тип складання | Листові паперові рушники V складання |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 16 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Назначение | Диспенсер листових паперових рушників |
| Покрытие | Матовое |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 310х260х130 мм |
| Розмір витратних матеріалів | 240x120x290 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 315х275х145 мм |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Цвет корпуса | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 920 ₴











