MG Туалетний папір Джамбо білий на гільзі 90 м двошаровий Comfort 12 рулонів упаковка

влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-WS 0518
45,67 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (94) 441-38-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'який і міцний папір з целюлози. Зручна довжина відриву забезпечує економічність використання (один відрив дозволяє складати лист і в 2 і в 3 рази, без необхідності відривати наступний).
Тип туалетного паперу Рулонний на гільзі
Матеріал основи Целюлоза
Кількість шарів Двошарова
Перфорація Так
Тиснення Так
Колір Білий
Довжина відривного аркуша 110 мм
Висота рулону 90.0 (мм)
Діаметр гільзи 60 мм
Зовнішній діаметр рулону 190 мм
Кількість метрів в рулоні 90 м
Кількість в упаковці 12 шт.
Щільність паперу 16 г / м2
Товар відпускається кратно упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота рулону | 90 мм |
| Довжина відривного аркушу | 110 мм |
| Діаметр гільзи | 55 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 190 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Кількість метрів в рулоні | 90 м |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Перфорація | Так |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Тиснення | Так |
| Щільність паперу | 16 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45,67 ₴/рулон




