MG Вазон потрійний Ємності для рослин Keter Ivy Herbs 7.5л Пластикові вуличні горщики для квітів Горщики для саду

влевовправо
Горщик для квітів Keter Ivy Herbs 7.5 л.
Горщик для квітів Ivy Herbs - це чудова прикраса для саду або будинку. Горщик може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Горщик розділений на три відділи і складається з двох знімних частин, що гарантує максимально легку і просту чистку, швидке відведення надлишків води завдяки дренажним отворам.
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: сірий;
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Розмір: 33*12*13 см
Вага: 0.26 кг
Розмір упаковки: 39*34*53 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Встановлення | Настільна, Підлогова, Балконна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.26 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Материп | Пластик (поліпропілен) |
| Призначення горщика | для кімнатних рослин, для розсади, для вуличних рослин |
| Розміри паковання, см | 39*34*53 |
| Тип товару | Горщик |
| Форма | Круглий |
| Колір горщиків, кашпо | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴






