MG Штучні дерева Дифенбахія Офісні рослини Штучні кущі квіти Штучні рослини в горщиках
-4%
28 днів
влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-BP746D-42
1 191,22 ₴
1 143,57 ₴
Показати оптові ціни+380 (94) 441-38-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока підлогова рослина Дифенбахія плямиста виконана з комбінації полімерних та текстильних матеріалів. Виглядає дуже реалістично, завдяки чому дуже часто використовується для декору інтер'єру та створення великих квіткових композицій. Догляд за такими штучними квітами не вимагає додаткових зусиль. Декоративні кімнатні штучні рослини створять затишок у Вашому будинку або офісі.
Артикул: 746D-42
Наявність: Є
Призначення: Штучна декоративна рослина в горщику
Країна походження: Китай
Діаметр горщика, см: 18
Висота рослини, см: 93
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 15 мм |
| Загальна довжина рослини | 93 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал листя | ПВХ, Тканина |
| Матеріал стебла | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горщика верхній | 17 см |
| Діаметр горщика з основи | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 143,57 ₴










