MG Поршневі біотуалети Thetford Porta Potti Excellence electric Біотуалет для дорослих 21 л Біотуалет для літніх

влевовправо
найяскравіший ергономічний дизайн та інноваційні особливості конструкції серед усієї лінійки біотуалетів.
Особливості:
- Колір - граніт.
- Інтегрований тримач туалетного паперу.
- Індикатор рівня води верхнього бака.
- Індикатор заповнення приймального бак.
- Контрольна кришка (закриває поршневий змив, індикатор верхнього бака, кришку для наповнення водою верхнього бака).
- Покращена ручка бака для води.
- Безкоштовно набір на першу заправку (175 мл Аква Грін, 175 мл, /li>
- Воронка для зручної затоки води.
- Мірний стаканчик у кришці для верхнього бака.
- Зливний патрубок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Вага | 6.5 кг |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Об'єм нижнього бака | 21 л |
| Система змиву | Ручна помпа |
| Стан | Новий |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Ширина | 388 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 876 ₴





