MG Мобільний біотуалет 10 л Міні туалети для дачі Переносний портативний біотуалет Домашній біотуалет Биоунитаз

влевовправо
чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункти обміну валюти, автозаправки, будівельні ділянки, торгові намети тощо).
Переваги:
- < li>Цільнолита конструкція бачків (без швів) з дуже міцного пластику, дозволяє використовувати біотуалет у будь-яких умовах.
- Засувка нижнього бака виконана з металу, на відміну від інших аналогів (пластик).
- Простота в обслуговуванні.
- Можливість використовувати підставки з поручнями Тип В,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avial |
| Вага | 4 кг |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 10 л |
| Об'єм нижнього бака | 10 л |
| Система змиву | Поршнева |
| Стан | Новий |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Ні |
| Гачок для одягу | Ні |
| Кабіна | Ні |
| Клямка з індикатором «Вільно/Зайнято» | Ні |
| Раковина (умивальник) | Ні |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Висота сидіння | 320 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 355 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 857,20 ₴



