MG Портативні біотуалети 12 л Рідинний біотуалет для дачі Біотуалет для дачі в дім без запаху Біотуалет для дачі

влевовправо
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-PT12-AH (DTW 02B)
1 921,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (94) 441-38-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
src="https://aveal.com.ua/images/products_info.1407852061.1.b.jpg" />
Компактна, зручна і легка модель, в якій є весь набір потрібних функцій. Оцінять цю модель любителі активного відпочинку. Її можна брати в походи, використовувати на яхтах, в кемпінгах. Цей біотуалет відмінно підійде для дітей (відповідна висота та габарити). Така опція як індикатор наповнення приймального бака робить обслуговування біотуалету простим та зручним. Для акуратного зливу стоків приймальний бак обладнаний спеціальним клапаном скидання тиску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avial |
| Вага | 4.5 кг |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Об'єм нижнього бака | 12 л |
| Система змиву | Поршнева |
| Стан | Новий |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |
| Гачок для одягу | Ні |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Висота сидіння | 320 мм |
| Глибина | 414 мм |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 921,50 ₴




