MG Поршневі біотуалети 21 л Біотуалет для дорослих Біотуалет для літніх Біотуалет для літніх людей Дачний біотуалет

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-PT21-AH (DTW-01A)
2 365,10 ₴
Показати оптові ціни
Найвдаліша модель біотуалету, яка займає гідну нішу серед усіх біотуалетів. Серед найголовніших переваг варто звернути увагу на зручний та надійний поршневий змив. Конструкція поршневого насоса дозволяє легко змивати оптимальною кількістю води.
При використанні біотуалету трьома людьми період заповнення нижнього бака складає приблизно 5-7 днів (близько 50 відвідувань). Висота біотуалету дорівнює висоті стаціонарного туалету (42см). Наявність індикатора заповнення приймального бака робить легким контроль та обслуговування туалету. Для зручного зливу стоків приймальний бак обладнаний спеціальним клапаном скидання надлишкового тиску.
ПОРШНЕВИЙ ЗМИВ. Конструкція поршневого насоса дозволяє легко змивати оптимальною кількістю води.
При використанні біотуалету трьома людьми період заповнення нижнього бака складає приблизно 5-7 днів (близько 50 відвідувань). Висота біотуалету дорівнює висоті стаціонарного туалету (42см). Наявність індикатора заповнення приймального бака робить легким контроль та обслуговування туалету. Для зручного зливу стоків приймальний бак обладнаний спеціальним клапаном скидання надлишкового тиску.
ПОРШНЕВИЙ ЗМИВ. Конструкція поршневого насоса дозволяє легко змивати оптимальною кількістю води.
При використанні біотуалету трьома людьми період заповнення нижнього бака складає приблизно 5-7 днів (близько 50 відвідувань). Висота біотуалету дорівнює висоті стаціонарного туалету (42см). Наявність індикатора заповнення приймального бака робить легким контроль та обслуговування туалету. Для зручного зливу стоків приймальний бак обладнаний спеціальним клапаном скидання надлишкового тиску.
ПОРШНЕВИЙ ЗМИВ. складає приблизно 5-7 днів (близько 50 відвідувань). Висота біотуалету дорівнює висоті стаціонарного туалету (42см). Наявність індикатора заповнення приймального бака робить легким контроль та обслуговування туалету. Для зручного зливу стоків приймальний бак обладнаний спеціальним клапаном скидання надлишкового тиску.
ПОРШНЕВИЙ ЗМИВ. складає приблизно 5-7 днів (близько 50 відвідувань). Висота біотуалету дорівнює висоті стаціонарного туалету (42см). Наявність індикатора заповнення приймального бака робить легким контроль та обслуговування туалету. Для зручного зливу стоків приймальний бак обладнаний спеціальним клапаном скидання надлишкового тиску.
ПОРШНЕВИЙ ЗМИВ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avial |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Об'єм нижнього бака | 21 л |
| Система змиву | Поршнева |
| Стан | Новий |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |
| Бумагодержатель | Ні |
| Витяжна труба | Ні |
| Гачок для одягу | Ні |
| Кабіна | Ні |
| Клямка з індикатором «Вільно/Зайнято» | Ні |
| Раковина (умивальник) | Ні |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Висота сидіння | 420 мм |
| Глибина | 414 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 2 365,10 ₴





