MG Диспенсер туалетного паперу Rixo Maggio P176B універсальний тримач для рулонного та листового паперу
Новинка
Подарунок
Подаруноквлевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-P176B
521 ₴
Показати оптові ціни+380 (94) 441-38-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «MG Диспенсер туалетного паперу Rixo Maggio P176B універсальний тримач для рулонного та листового паперу»
Rixo Maggio P176B - універсальний диспенсер, дозволяє використовувати два види туалетного паперу, що дає можливість вибору витратних матеріалів та економії. Диспенсер призначений для стандартні рулонів туалетного паперу або листового туалетного паперу. Підходить для туалетних кімнат з середньою і високою інтенсивністю використання. Диспенсер обладнаний замком з ключем і вікном-індикатором для контролю наявності паперу.
| Колекція | Maggio |
| Призначення | Туалетний папір, стандартний рулон або листовий |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Розмір витратних матеріалів | Листовий т/б 110x120 мм, або рулон діаметром 110 мм |
| Лезо для відриву | Витяжне вікно |
| Діаметр втулки | немає |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 170x150x125 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 180х155х140 мм |
| Вага сиропу без паковання (нетто) | 0,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,48 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага сиропу без паковання (нетто) | 0,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,48 кг |
| Тип кріплення | Настінне |
| Діаметр втулки | Немає |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
| Лезо для відриву | Витяжне вікно |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Туалетний папір, стандартний рулон або листова |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 170x150x125 мм |
| Розмір витратних матеріалів | Листова т/б 110x120 мм або рулон діаметром 110 мм. |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 180х155х140 мм |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴










