MG Відро для сміття прямокутне вузьке Срібне відро для сміття 26л Підвісне відро для сміття Матовое ведро для мусора Вузьке відро
Подаруноквлевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-WB300S
1 721 ₴
Показати оптові ціни+380 (94) 441-38-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «MG Відро для сміття прямокутне вузьке Срібне відро для сміття 26л Підвісне відро для сміття Матовое ведро для мусора Вузьке відро»
Кошик для сміття Rixo Maggio WB300S призначений для туалетних кімнат з середньою і високою прохідністю. Кошик виготовлений з удароміцного пластика ABS, призначений для настінної або напольної установки, кришка відкритого типу дозволяє ховати краї пакета для сміття. Кошик легко встановити, просто помістіть на підвісну дошку. Легко чистити: просто протріть вологою тканиною Розмір і стиль дозволяють використовувати його в багатьох місцях і легко транспортувати
Товар можливо купити по безготівковому розрахунку з НДС +5% до ціні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 26 л |
| Тип сміттєвого відра | Навісний |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага сиропу без паковання (нетто) | 1,94 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2,52 кг |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Кошик для сміття |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 410х345х225 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 440 х 360 х 230 мм |
| Колір корпусу | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 721 ₴







