MG Велике відро для сміття 26л Біле відро для сміття Відро відро пристінне Матовое ведро для мусора Навісне відро
Подаруноквлевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-WB300W
1 585 ₴
Показати оптові ціни+380 (94) 441-38-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «MG Велике відро для сміття 26л Біле відро для сміття Відро відро пристінне Матовое ведро для мусора Навісне відро»
Кошик для сміття Rixo Maggio WB300W призначений для туалетних кімнат з середньою і високою прохідністю. Кошик виготовлений з удароміцного пластика ABS, призначений для настінної або напольної установки, кришка відкритого типу дозволяє ховати краї пакета для сміття. Кошик легко встановити, просто помістіть на підвісну дошку. Легко чистити: просто протріть вологою тканиною Розмір і стиль дозволяють використовувати його в багатьох місцях і легко транспортувати
Товар можливо купити по безготівковому розрахунку з НДС +5% до ціні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Висота | 410 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 26 л |
| Тип сміттєвого відра | Навісний |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага сиропу без паковання (нетто) | 1,94 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2,52 кг |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Кошик для сміття |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 410х345х225 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 410х345х225 мм |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 585 ₴








