MG Одноразові контейнери із фольги SP74L Фольговані бокси 1300 мл Алюмінієві контейнери 100шт/уп

влевовправо
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP74L є аналогом з більшою висотою стінок популярного контейнера SP64L в пропонованому нами асортименті. Ідеально підходить для випічки різних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розміром в ньому зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їду на роботу або пікнік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 218 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Обсяг | 1300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913,43 ₴/упаковка









