MG Одноразові контейнери із фольги SP64L Фольговані бокси 960мл Алюмінієві контейнери 100шт/уп чорні

влевовправо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro-Service |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 39 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Кришка |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 218 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Обсяг | 960 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156,88 ₴/упаковка










