MG Фен із кріпленням для готелів Настінна фен-сушарка Фен з кріпленням на стіну Готельний фен Настінні фени

влевовправо
Фен для сушіння волосся настінний RixoMaggio F32B. Фен виготовлений із високоякісного пластику, що не деформується при нагріванні приладу. Оснащений системою захисту від перегріву. Працює за натиснутої кнопки, забезпечує стабільну роботу при тривалому використанні.
Модель має потужність 1800W та 3 режими роботи: швидкий потік гарячого повітря, звичайний потік гарячого повітря та потік холодного повітря.
Ідеально підходить для використання у роздягальні фітнес центру, готелю, а також вдома. Кріпиться на стіну, кріплення в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Настінне |
| Матеріал насадки | ABS-пластик |
| Механізм увімкнення | У разі утримання кнопки |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 200х90х105 мм |
| Ступінь вологозахисту | IPX 1 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 941 ₴







