MG Сушарка для рук Rixo H01S електросушарка заглибна автоматична срібляста настінна

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-H01S
15 087 ₴
Показати оптові ціниЗанурювальна електросушарка для рук Rixo Maggio H01S. Позбавтеся від витрат на покупку і поповнення паперових рушників і скоротіть витрати на вивезення сміття! Maggio H01S найкомпактніша занурювальна високошвидкісна сушарка для рук. Невеликі розміри даної моделі дозволяють встановлювати її в будь-яких місцях для громадських ванних кімнат. Ступінь вологозахисту - IPX4 - виключає попадання вологи всередину сушарки з усіх боків. Інфрачервоні датчики контролюють процес роботи сушарки, автоматичне відключення через 25 секунд. Сушарка оснащена високошвидкісним двигуном (час висихання рук 7-10 с.), Новим HEPA-фільтром більшого розміру з ефективністю 99,9%, прихованим перемикачем для регулювання високої і низької швидкості повітря і інтелектуальною системою обігріву. Замикається резервуар для води оснащений світловим індикатором, він спрацьовує, коли повністю заповнений. Cушилка має автоматичний тепловий захист, включаючи захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, захист від короткого замикання, і працює в оптимальному діапазоні для досягнення максимального терміну служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Поверхня | Глянцева |
| Потужність | 2000 Вт |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Тип управління | Електронне |
| Час сушіння | 10 сек |
| Швидкість повітряного потоку | 342 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота | 53.3 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Живлення | 220 - 230 В |
| Колір корпусу | Срібний |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 533x295x180 мм |
| Тип кріплення | Настінне |
| Ступінь вологозахисту: | IPX4 |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість паковань у ящику, шт. | 1 |
| Механізм увімкнення: | Автоматичний |
| Колекція | Maggio |
| Доставка/Оплата | Гаряче повітря (1800-2000 Вт), холодне повітря (1000-1200 Вт) |
| Швидкість потоку повітря: | 80-95 м/с (регулюється) |
| Торгова марка | Rixo |
- Ціна: 15 087 ₴







