MG Матовое ведро для мусора Відро з місцем для сміттєвого пакета Сміттєве відро 12л Кошики для сміття Красиве відро для сміття

влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-WB312W
911 ₴
Показати оптові ціни+380 (94) 441-38-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик для сміття Rixo Maggio WB312W – стильне та сучасне рішення для готельних номерів, туалетів та офісів. Унікальна конструкція нових моделей ідеально підходить для обмеженого простору або розміщення під столами, а зовнішній корпус, що знімається, значно спрощує чищення і догляд. Основний бак захований за декоративним зовнішнім, що дозволяє легко сховати пакет для сміття. Maggio WB312W - ідеальний варіант для будь-якого приміщення, будь то спальня, вітальня, вбиральня або офіс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Звичайне (без кришки) |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 2325 г |
| Виробник | Rixo |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Відкритий (без кришки) |
| Знімна кришка | Ні |
| Наявність педалі | Ні |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець без крихти |
| Призначення | Кошик для сміття |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Тип кріплення | Підлогове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 360х270х180 мм |
| Покриття поверхні | Матове |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2,615 кг |
| Вага сиропу без паковання (нетто) | 2,325 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 4 |
| Колекція | Maggio |
| Розмір упаковки (ВхШхГ) | 375х290х230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 911 ₴





